Живчик від Монобанку

замовлення

Monobank разом з компанією «Оболонь» випустили новий напій «Живчик» з соком яблука та екстрактом валеріани.

Напиток виготовляють в Україні, він є безалкогольний і сильногазований. Розливають у металеві банки об’ємом 330 мл.

Смак валеріани обрали не просто. По-перше, це лікарство заспокоює нервову систему і пригодиться під час війни. А по-друге, його дуже люблять коти, які є символом Моно.

Банка поділена на 2 частини. Ліва сторона блакитного кольору з логотипом «Живчика» і веселим смайликом, який катається на скейтборді. Права частина в чорних тонах і котом, що відпочиває в кріслі.

живчик mono

Перша партія напоїв появилась у квітні 2024 року. В магазинах АТБ ціна однієї пляшки коштувала 16 гривень і 90 копійок. За 2 тижні продали 100 000 пляшок і виконали тримісячний план продажів. Один із співзасновників Монобанку Олег Гороховський у Телеграм каналі повідомив, що про такий успіх вони тільки мріяли. Через тиждень на прилавках була друга партія, яку продавали ще й у мережі «ЕКО маркет».

Товар не завжди є в наявності, оскільки виготовляють лімітовану лінійку, і її швидко розбирають. Відслідковувати можна на офіційному сайті АТБ (Код: 185438) і «ЕКО маркет».

Напій ще продають перекупщики на таких сайтах, як «ОЛХ», «Розетка» і «Пром», але ціна значно вища — близько 50 ₴.

Відгуки позитивні, клієнти відзначають ніжний смак живчика з яблуком і ставлять оцінку 5 зірок.

Нагадаємо, що у 2021 році мобільний банк виготовив Monobeer — Крафтове Моно Пиво сорту Hoppy Mexican Lager. Товар розливали, як і живчик у металеві банки об’ємом 330 мл. Цей напій містив 3.8% алкоголю, він був світлий, легкий та з ароматом цитрусу. Його випускали у співпраці з київською пивоварнею «2085», як лімітовану колекцію. Наразі пива у наявності немає.

Monobeer

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: