Наліпки і стікери від Монобанку

замовлення

Наліпки — це фотографії котів з жартівливими підписами, наприклад «пакет не треба», «вся слава котам», «інші банки забудь» або «все буде добре».

Коти бувають у веселих позах — окулярах, біля бокалу вина, з парашутом та в пакеті. Це зроблено для того, щоб підняти настрій дітям.

А ще є наліпки з логотипом банку, вони переважно чорного кольору и з надписью на латинском mono і monobank.

Стікери виготовлені із вінілової самоклеючої плівки, тому вони не стираються і не вигоряють. Не бояться води, морозу чи високої температури. Вони є міцними і довговічними в порівнянні зі звичайними паперовими.

наклейки моно
 Монобанк дарує наліпки з веселими котиками, логотипом і лапою

Як отримати

  • При оформленні пластикової чорної картки — її можна забрати в точках видачі, замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою по Україні, а також за кордон по цілому світу (доступно 180 країн).
  • А ще чорну картку можна купити в магазинах «Фокстрот», «Лайф», «Делві» або «Варус». Вона коштує 50 ₴, але після активації кошти повернуть на основний рахунок.
  • При оформлені пластикової залізної, платинової, білої або валютної картки. Доставляють Новою поштою або Укрпоштою.
  • Якщо купити картку АТБ на касі в супермаркетах. Ви отримаєте веселі наліпки з котом в пакеті від АТБ і котом-охоронцем магазину.
  • При отриманні документів від Монобанку у паперовому вигляді на пошті, це може бути депозитний або кредитний договір.
  • Якщо перевипустити будь-яку картку. Причина заміни немає значення, це може бути завершення терміну дії, втрата або пошкодження пластика.
  • В «Телеграмі» зберігаються електронні стікери QR-cat by monobank, їх клієнти отримують разом з карткою.

Нещодавно Монобанк почав відправляти пластик у нових конвертах з принтом. Тепер ви ще отримаєте фотографію веселого кота на обкладинці конверту.

конверт з принтом
Раніше клієнтам надсилали картку у звичайному чорному конверті, а тепер він буде з принтом

Як и куда клеїти

Наклеїти стікери можна на будь-яку гладку поверхню — скло, метал, дерево або пластик. Можна прикрасити техніку — смартфон, ноутбук, холодильник, планшет або автомобіль. А ще дозволено клеїти на вікна, дзеркала, флізелінові або вінілові шпалери, ламінат та дерев’яні меблі.  

Не заборонено клеїти на пластикову картку Моно, оскільки у неї немає випуклого номера. Так ви зможете приховати конфіденційні дані — 16-ти значний номер, термін дії и CVV-код. Стікери не розмагнітять ЧІП картки і не розблокують NFC-оплату.

Спочатку протріть спиртовою салфеткою поверхню і почекайте декілька хвилин, щоб все висохло. Переконайтесь що на поверхні немає ворсинок або іншого бруду. Після цього відклейте наклейку від захисного слоя і притуліть до підготовленого місця. Пізніше можна буде відклеїти, якщо це потрібно.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: