Як подивитися статистику і витрати в Монобанку

замовлення

Щоб перейти в розділ «Статистика», потрібно на головному екрані у правому верхньому куті натиснути на білий квадрат з трьома горизонтальними лініями.

monobank статистика витрат
Кнопка статистики є на головному екрані додатку

Вверху вкажіть період, за який хочете переглянути витрати. Для цього клацніть на іконку календаря і виберіть початкову і кінцеву дату, наприклад з 1 грудня по 30 червня.

Якщо під час оплати ви додавали теги до транзакцій, то вам їх покажуть. Тому ви можете переглядати свої витрати не тільки по категоріям, але і по тегам.

календар і період
За допомогою календаря можна вибрати будь-який період, наприклад за останній місяць або рік

Виберіть картку, наприклад чорну, білу або доларову — клікніть на пустий кружечок біля неї і появиться галочка. Якщо у вас декілька карток, то ви можете вибрати всі або подивитись статистику по кожній окремо.

Ви побачите всі витрати за вказаний період, скільки зробили транзакцій і по яким категоріям.

картки Моно
Виберіть по яким карткам хочете подивитись статистику

Якщо свайпнути вліво, то появляться надходження — це поповнення картки будь-яким способом. А ще ви побачите, скільки грошей переказали на інші свої картки, наприклад з чорної на білу або навпаки.

статистика по надходженням і переказам
Якщо горнути вліво то появляться надходження грошей і перекази на свої картки

Ви можете проаналізувати детально будь-яку категорію, наприклад «Продукти та супермаркети», «Авто» або «Ремонт». Подивитись, яку суму витратили або скільки транзакцій зробили. Нижче суми є процент категорії від загальних витрат.

Якщо натиснути на будь-яку категорію, то появляться всі транзакції по ній. Наприклад у розділі «Комуналка та інтернет» є витрати тільки за оплату води, газу або електроенергії. Це пригодиться, якщо потрібно роздрукувати квитанцію або знайти виписку.

Комуналка та інтернет
Витрати сортуються по категоріям, клікніть на будь-яку, щоб переглянути всі операції

Можна натиснути на виписку і ви побачите, якого числа і в якій годині зробили оплату, а також суму. А ще там будуть реквізити IBAN, ЄДРПОУ та призначення платежу. Нижче ви зможете роздрукувати квитанцію або повторити платіж. У деяких виписках дозволено здійснити спільну оплату, тобто розділити платіж між декількома клієнтами, але транзакція повинна бути зроблена не пізніше 10 днів.

Електроенергія
За допомогою виписки можна роздрукувати квитанцію, повторити платіж або розділити оплату на декількох осіб

Якщо натиснути в правому верхньому куті на іконку монеток, то ви побачите суму свого капіталу, а також з яких джерел він складається, наприклад з чорної і доларової картки. На головному екрані додатку баланс відображається по кожній картці окремо.

капітал
У «Статистиці» є загальна сума всіх грошей і їх джерела

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: