Як отримати переказ РІА в Монобанку

замовлення

Обновлено: 31 Травня, 2024

Ria Money Transfer — міжнародна компанія, за допомогою якої можна переводити гроші в 165 країнах світу (Україні, Польщі, Молдові, Казахстані, Америці, Португалії, Англії і Канаді). Але з Росією та Білорусією робота призупинена.

На початок 2024 року відкрито 507 000 відділень.

В Україну можна відправити гривню, долар або євро. Валюту обирає відправник. Якщо вам переведуть долари або євро, а ви хочете отримати гривні, то валюту конвертують по курсу РІА. Курс завжди можна перевірити перед відправкою.

Кількість платежів необмежена, але за один раз можна перевести не більше ніж 10 000 $ або 7000 €. Мінімальна сума переказу — 1 $ і 1 €.

Гроші стають доступними для виплати через декілька хвилин після відправлення. Відслідкувати переказ Ріа можна на офіційному сайті компанії.

Комісії

Отримати платіж в Монобанку можна безкоштовно.

Комісію стягує тільки сервіс Ria і платить її відправник. Процент залежить від різних факторів — методу оплати, способу отримання і країни, куди відправлять кошти. Перевірити комісію можна в додатку Ріа.

Процент можна зменшити, якщо підписатись на акції або скидки. На момент написання статті діє акція — перший платіж в Україну відправлять безкоштовно.

комісії при переводі з РІА на Монобанк
Клієнти не платять комісію за перший платіж в Україну. Наприклад, якщо вам відправлять 1000 €, то і буде зачислено на картку 1000 €

Як одержати гроші

Вам повинно бути повних 18 років, щоб користуватись послугами сервісу.

Натисніть на стрілку на головному екрані, щоб перейти в розділ «Поповнити картку». Свайпніть вверх і виберіть RIA. Потрібно ввести унікальний номер переказу, його вам повинен сказати відправник. Кошти зачислять на картку миттєво.

отримання платежу РІА
Введіть унікальний номер переказу і очікуйте зарахування

Які ще банки працюють з Ria Money Transfer

«А-Банк» («Акцент-Банк»)

«Ощадбанк»

«ПриватБанк»

«Південний»

«Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ)

«Банк Кредит Дніпро»

«Юнекс Банк»

«Кредобанк»

«Укргазбанк»

«Таскомбанк»

«Комінбанк»

«Банк Восток»

«Глобус»

«Індустріалбанк»

«Кристал Банк»

«Європейський Промисловий Банк»

«РВС Банк»

«Універсал Банк»

«Акордбанк»

«Грант»

«Мотор-Банк»

Відповіді на запитання

Які обмеження діють на період воєнного стану?

Неможливо відправити гроші з України за кордон. Це постанова НБУ №18 від 24 лютого 2022 року. Винятком є лише деякі типи операцій, наприклад якщо гроші надсилаються за навчання, лікування або для потреб ЗСУ.

Як виглядає контрольний номер переказу RIA?

Номер містить від 6 до 14 символів, це можуть бути букви і цифри. Ось наприклад — R74T48383.

Протягом якого терміну гроші доступні для виплати?

Забрати кошти можна протягом 30 календарних днів. На 31 день вони повертаються відправнику.

Якою мовою потрібно вказувати дані одержувача?

Всі дані вказуйте латинськими літерами.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: