Як відкрити ФОП в Монобанку

замовлення

Обновлено: 11 Квітня, 2024

ФОП — це фізична особа-підприємець, яка займається самостійною діяльністю і отримує прибуток. Це може бути продаж товарів або надання послуг.

Людина бере на себе всі ризики і може втратити майно або гроші, наприклад через війну, нестабільність ринку, пандемію або природні катаклізми.

ФОПи платять податок державі і отримують трудовий стаж. А ще у них не буде проблем з податковою службою — за незаконну підприємницьку діяльність штрафують.

У Монобанку підприємці можуть підключити інтернет-еквайринг до сайту, видавати фіскальні чеки покупцям, приймати оплату за допомогою QR-коду і скористатись сервісом «База» для збору донанів.

А ще для ФОПів є окрема реферальна програма. Якщо друг перейде за вашим лінком і зробить рахунок, то ви обидва отримаєте по 150 ₴. Скопіювати посилання можна у особистому кабінеті.

Як оформити

  1. Потрібно зареєструвати ФОП — банк перевірить інформацію у Єдиному державному реєстрі фізичних або юридичних осіб.
  2. Відкрийте застосунок і в налаштуваннях виберіть «ФОП у гривні».
  3. Розкажіть про вашу діяльність у вільній формі, кількість найманих працівників і дохід за минулий рік.
  4. Ознайомтесь з договором і натисніть «Відкрити».

Після оформлення гривневого рахунку буде можливість відкрити валютний у доларах і євро.

Отримання ФОП-виплати

Потрібно відправити заяву на електронну пошту, з прозьбою переводити всі кошти на картку. Для цього перейдіть в розділ «Поповнення» (на головному екрані стрілка вниз біля балансу), і виберіть «Зарплати і виплати ФОП».

Підпишіть заяву і передайте бухгалтеру. Від буде переказувати гроші після вирахування податків. Обрати можна будь-яку картку — іменну, білу, IRON або платинову.

Якщо ви самостійно обслуговуєте рахунок, то просто переказуйте гроші на реквізити з письма. Банк розпізнає платіж як виплату ФОП і зарахує на картку.  

Гроші можна зняти в банкоматах і касах банків-партнерів Моно. До 50 000 ₴ отримаєте безкоштовно, якщо більше, то комісія 0.9% від суми.

виплата з рахунку ФОП
Надішліть документ на електронну пошту

заява
Підпишіть заяву і відправте бухгалтеру, щоб він перераховував вам кошти

Вхід і користування веб-кабінетом

ФОПи можуть скористатись версією сайту для комп’ютерів. Для цього перейдіть за посиланням, введіть свій фінансовий номер і натисніть «Продовжити». А ще можна авторизуватись за допомогою QR-коду.

У кабінеті дозволено переглядати вхідні і вихідні перекази, шукати виписки, вибрати картку для виплат, скопіювати реквізити і завантажити свою фотографію.

Податки можна оплачувати в розділі «Платіж до бюджету». Процент залежить від вашої групи. Щоб завантажити інформацію про обороти рахунку, виберіть потрібний період і натисніть «Експортувати».

бухгалтерський кабінет
Авторизуйтесь у кабінеті з комп’ютера і керуйте своїм рахунком

Як додати бухгалтера в Монобанк

Приєднати свого працівника або вказати запасний номер можна в мобільному застосунку. Для цього на головному екрані натисніть на рахунок і виберіть «Доступ до веб-кабінету». За вказаним номер авторизуватись можна буде тільки на сайті, а в додаток ніхто крім вас не ввійде.

В застосунку можна налаштувати об’єм повноважень працівника, наприклад заборонити або дозволити здійснювати деякі платежі.

Довіреною може бути тільки одна особа.

додати бухгалтера
Надайте доступ до веб-кабінету довіреній особі

Порівняння умов з іншими банками

 ВідкриттяОбслуговуванняКомісія за переказ в інший банк (до 100 000 ₴)
Монобанк0 ₴0 ₴0 ₴
ПриватБанк0 ₴ онлайн 100 ₴ у відділенні150 ₴5 ₴
СенсБанк200 ₴150 ₴3.5 ₴
Ощадбанк50 ₴169 ₴2 ₴

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: