Як поповнити картку Монобанку

замовлення

У Моно немає власних відділень, він працює тільки на мобільних пристроях. Ви не зможете зустрітись з працівником і внести кошти через касу.

Поповнювати гривневі картки можна за допомогою банків-партнерів, терміналів, банкоматів і онлайн-сервісів. Вносити валюту із-за кордону дозволено через системи «Свіфт» і «Сепа». У кожного варіанта є свої комісії, ліміти і умови. Розберемо їх детально.

Через банки-партнери

Їх є три — «Універсал Банк», «А-Банк» і «Укргазбанк». Поповнити можна як гривневі, так і валютні картки у доларах і євро. Комісії і ліміти відсутні.

Щоб знайти найближче приміщення, відкрийте додаток і на головному екрані натисніть «Ще» — «Точки поповнення» — «Відділення». Можна переглянути на мапі або списком. Запишіть адресу і режим роботи. Майже всі компанії працюють з понеділка по п’ятницю з обідньою перервою, а в суботу і неділю вихідні.

Натисніть «Прокласти маршрут» і появиться мапа — можна з її допомогою доїхати до точки.

Візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код, пластикову картку і гроші. Касир здійснить платіж і роздрукує вам чек.

Якщо перевищити ліміт в 400 000 ₴ за одну операцію або на місяць, то банк може запитати документи, що підтверджують походження коштів — зарплатну довідку, договір про продаж майна або квитанцію про сплату податків. До моменту надання документів видаткові операції будуть заборонені.

поповнення готівкою
Знайдіть відділення банку у своєму або сусідньому місці

Через термінали і банкомати

В City24 і EasyPay можна поповнити картку без комісії. Суми до 5000 ₴ зараховують без підтвердження особи. А  до 30 000 ₴ після авторизації за допомогою безконтактного зчитувача або Дію.

Знайти їх можна в додатку Моно, розділ — «Точки поповнення» — «Термінали». А ще мапи є на офіційних сайтах «Ізі Пей» і «Сіті24».

Щоб покласти гроші, натисніть на іконку «Моно». Дальше введіть номер картки або прикладіть пластик до терміналу, щоб зчитати цифри. Внесіть готівку і натисніть «Cплатити». Кошти зарахують за декілька секунд і ви зможете роздрукувати чек.

поповнення через термінал
Банкомати є по цілій Україні, деякі працюють цілодобово

З ПриватБанку

Через термінал — потрібно вибрати пункт «поповнення іншої картки» ввести її номер і вказати суму. Дальше внесіть кошти і натисніть «Сплатити». Комісія за послугу — 2% від суми, мінімум 5 ₴.

Через Приват24 — відкрийте сайт або додаток і перейдіть в розділ «Переказ на картку». Дальше введіть номер 16 цифр, суму і натисніть «Надіслати». Комісія для обох карток (універсальної і для виплат) — 0.5% від суми, min. 5 ₴.

Мінімальна сума операції — 1 ₴, а максимальна — 29 999 ₴ за один переказ. В день дозволено до 100 транзакцій, а в місяць — до 200.

У Відділенні — потрібен паспорт, ідентифікаційний код і гроші. За послугу ви заплатите комісію — 0.5% від суми (мінімум — 15 ₴, максимум — 500 ₴).

поповнення через Приват24
Дозволено переказувати кошти з Привату, але цей варіант з комісією

З іншої картки

Можна поповнити з будь-якого банку України, наприклад «ПУМБа», «Ощада» або «Райфа». Зі сторони Моно комісії немає, але банки-відправники можуть зняти 1-2%.  

В додатку перейдіть в розділ «Поповнення» — «З іншої картки». Введіть її номер, термін дії, CVC2-код і натисніть «Продовжити». Дальше впишіть суму та підтвердіть платіж.

Мінімальна сума операції — 100 ₴, а максимальна — 60 000 ₴ за одну транзакцію. Дозволено до 50 транзакцій на день і 150 на місяць.

з картки ПУМБ
Переказуйте гроші з будь-якого банку у додатку Моно

За посиланням

В розділі «Поповнення» виберіть пункт «За посиланням» і надішліть лінк або QR-код у соціальні месенджері відправнику.

Він повинен відкрити лінк або відсканувати QR-код. Потім вибрати спосіб оплати: з картки Mono, за допомогою гаманця «Гугл Пей» або з іншого банку.

Комісія зі сторони Монобанку відсутня.

за посиланням
У застосунку є посилання і QR-код для поповнення вашого рахунку

Через онлайн-сервіси

Payoneer міжнародна платіжна система, яка заснована ще у 2005 році. На Монобанк можна відправити кошти з комісією 2%. Є 2 валюти на вибір долар і євро. Мінімальна сума 300 $, а максимальна 10 000 $. Гроші зараховують протягом 15 хвилин.

TransferGo — міжнародна компанія, що працює в 73 країнах світу, серед яких є Польща, Німеччина і Англія. Отримати гроші можна в трьох валютах: гривні, доларах і євро. Комісія залежить від валюти і країни. Кошти зараховують миттєво. Після реєстрації і верифікації можна переказувати до 400 000 ₴.

Wise — це британська компанія, яка доступна в 160 країнах світу. В Україні деякі функції не працюють, але надсилати гроші можна. Потрібно зареєструватись і додати картку Моно. Дозволено переказувати за допомогою Google і Apple Pay.

Готівкою за кордоном

Реквізити Swift і Sepa є у додатку Моно: розділ «поповнення» — «з-за кордону». Здійснювати такі операції можна, навіть, якщо у вас немає рахунку у Європейському банку.  

Swift — платіжна система працює по цілому світу. Поповнити можна валютні картки у доларах і євро. Потрібно звернутись у банк і надати реквізити — IBAN, Swift-код та ініціали отримувача. Платежі зараховують протягом 3-5 робочих днів. У Монобанку комісії немає, але її може зняти банк-відправник.

Sepa — це єдина європейська платіжна зона, до якої підключено 30 країн, наприклад Польщу, Францію, Німеччину і Чехію. Перекази можливі тільки у валюті євро. У Монобанку за зарахування платежів комісії немає, але її знімають банки-відправники.

Потрібно звернутись у Європейський банк, і дати IBAN номер єврової картки. Дальше очікуйте кошти протягом 1-3 робочих днів.

поповнення готівкою за кордоном
Перекази з-за кордону можливі через системи «Свіфт» і «Сепа»

Відповіді на запитання

Чи можна покласти гроші через термінал Ibox?

Нажаль, такі операції більше недоступні. Причина в тому, що 07 березня 2023 року НБУ відкликало ліцензію у АТ «Айбокс Банку». Компанія у процесі ліквідації — офіційний сайт вже не працює.

Чому зняли комісію?

Плату стягують сторонні сайти, платіжні системи або онлайн-гаманці, через які ви вносите гроші.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: