Як поповнити картку Монобанку без комісії

В mono немає власних відділень, він працює тільки на мобільних пристроях. Поповнювати гривневі картки можна за допомогою банків-партнерів, терміналів, банкоматів і онлайн-сервісів. Вносити валюту із-за кордону дозволено через системи «Свіфт» і «Сепа». У кожного варіанта є свої тарифи і умови. Розберемо їх детально.

Через банки-партнери

Їх є 4 — «Універсал Банк», «А-Банк», «Укргазбанк» і «Акордбанк». Поповнити є можливість як гривневі, так і валютні картки у доларах і євро. Комісії і ліміти відсутні.

Щоб знайти найближче приміщення, на головному екрані додатку перейдіть в розділ «Способи поповнення» (натисніть на «плюс» біля балансу). Далі горніть вниз і виберіть «Готівкою» — «Відділення». Можна переглянути на мапі або списком, а також дізнатись адресу і режим роботи. Майже всі компанії працюють з понеділка по п’ятницю з обідньою перервою, а в суботу і неділю вихідні.

Натисніть «Прокласти маршрут» і появиться мапа — ви зможете з її допомогою доїхати до точки.

Візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код, пластикову картку і гроші. Касир здійснить платіж і роздрукує вам чек.

Якщо перевищити ліміт в 400 000 ₴ за одну операцію або на місяць, то банк може запитати документи, що підтверджують походження коштів — зарплатну довідку, договір про продаж майна або квитанцію про сплату податків. До моменту надання документів видаткові операції будуть заборонені.

поповнення готівкою
Знайдіть відділення банку у своєму або сусідньому місці

Через термінали і банкомати

Вони є у додатку Моно в розділі «Способи поповнення».

  • EasyPay — умови для однієї операції.
  • До 5000 ₴ — без підтвердження особи.
  • Від 5000 ₴ до 30 000 ₴ — знадобиться авторизація через прикладання картки, смартфона або смарт-годинника до NFC-зчитувача на терміналі.
  • Від 30 000 ₴ до 350 000 ₴ — треба завантажити документи з Дії.
  • City24 — умови для однієї операції.
  • До 5000 ₴ — без підтвердження особи.
  • Від 5000 ₴ до 50 000 ₴ — знадобиться авторизація через прикладання картки, смартфона або смарт-годинника до NFC-зчитувача на терміналі.
  • Ліміти поповнень від однієї особи: до 50 000 ₴ на добу і до 400 000 на місяць.  

Щоб покласти гроші, натисніть на іконку mono. Дальше введіть номер картки або прикладіть карточку до терміналу, щоб зчитати цифри. Внесіть готівку і натисніть «Cплатити». Кошти зарахують за декілька секунд і ви зможете роздрукувати чек.

поповнення через термінал
Банкомати є по цілій Україні, деякі працюють цілодобово

Через Укрпошту

Появилась можливість поповнювати картки monobank без комісії у відділеннях Укрпошти. Всього доступно 4500 пунктів, які працюють по всій Україні. Послуга буде корисною для тих клієнтів, які проживають в населених пунктах, де немає банків-партнерів, терміналів і банкоматів. Тепер їздити у найближчий район нетреба.

Дізнатись адресу відділення пошти і графік роботи можна у застосунку mono. В суботу та неділю може бути вихідний або скорочений робочий день.

Умови для однієї операції:

  • До 5000 ₴ — без підтвердження особи.
  • Від 5000 ₴ до 29 999 ₴ — потрібно завантажити дані з Дії або показати паспорт громадянина України/ID-картку.
  • Ліміт поповнень від однієї людини в місяць — до 249 999 ₴.
відділення Укрпошти
Поповнення картки mono через Укрпошту

З ПриватБанку

Через термінал — потрібно вибрати пункт «поповнення іншої картки» ввести її номер і вказати суму. Дальше внесіть кошти і натисніть «Сплатити». Комісія за послугу — 2% від суми, мінімум 5 ₴.

Через Приват24 — відкрийте сайт або додаток і перейдіть в розділ «Переказ на картку». Дальше введіть номер 16 цифр, суму і натисніть «Надіслати». Комісія для обох карток (універсальної і для виплат) — 0.5% від суми, min. 5 ₴.

Мінімальна сума операції — 1 ₴, а максимальна — 29 999 ₴ за один переказ. В день дозволено до 100 транзакцій, а в місяць — до 200.

У Відділенні — потрібен паспорт, ідентифікаційний код і гроші. За послугу ви заплатите комісію — 0.5% від суми (мінімум — 15 ₴, максимум — 500 ₴).

поповнення через Приват24
Дозволено переказувати кошти з Привату, але цей варіант з комісією

З іншої картки

Можна поповнити з будь-якого банку України, наприклад «ПУМБа», «Ощада» або «Райфа». Зі сторони Моно комісії немає, але банки-відправники можуть зняти 1-2%.  

В додатку перейдіть в розділ «Поповнення» — «З іншої картки». Введіть її номер, термін дії, CVC2-код і натисніть «Продовжити». Дальше впишіть суму та підтвердіть платіж.

Мінімальна сума операції — 100 ₴, а максимальна — 60 000 ₴ за одну транзакцію. Дозволено до 50 транзакцій на день і 150 на місяць.

з картки ПУМБ
Переказуйте гроші з будь-якого банку у додатку Моно

За посиланням

В розділі «Поповнення» виберіть пункт «За посиланням» і надішліть лінк або QR-код у соціальні месенджері відправнику.

Він повинен відкрити лінк або відсканувати QR-код. Потім вибрати спосіб оплати: з картки Mono, за допомогою гаманця «Гугл Пей» або з іншого банку.

Комісія зі сторони Монобанку відсутня.

за посиланням
У застосунку є посилання і QR-код для поповнення вашого рахунку

Через онлайн-сервіси

Payoneer міжнародна платіжна система, яка заснована ще у 2005 році. На Монобанк можна відправити кошти з комісією 2%. Є 2 валюти на вибір долар і євро. Мінімальна сума 300 $, а максимальна 10 000 $. Гроші зараховують протягом 15 хвилин.

TransferGo — міжнародна компанія, що працює в 73 країнах світу, серед яких є Польща, Німеччина і Англія. Отримати гроші можна в трьох валютах: гривні, доларах і євро. Комісія залежить від валюти і країни. Кошти зараховують миттєво. Після реєстрації і верифікації можна переказувати до 400 000 ₴.

Wise — це британська компанія, яка доступна в 160 країнах світу. В Україні деякі функції не працюють, але надсилати гроші можна. Потрібно зареєструватись і додати картку Моно. Дозволено переказувати за допомогою Google і Apple Pay.

Готівкою за кордоном

Реквізити Swift і Sepa є у додатку Моно: розділ «поповнення» — «з-за кордону». Здійснювати такі операції можна, навіть, якщо у вас немає рахунку у Європейському банку.  

Swift — платіжна система працює по цілому світу. Поповнити можна валютні картки у доларах і євро. Потрібно звернутись у банк і надати реквізити — IBAN, Swift-код та ініціали отримувача. Платежі зараховують протягом 3-5 робочих днів. У Монобанку комісії немає, але її може зняти банк-відправник.

Sepa — це єдина європейська платіжна зона, до якої підключено 30 країн, серед них є Польща, Франція, Німеччина і Чехія. Перекази можливі тільки у валюті євро. У Монобанку за зарахування платежів комісії немає, але її знімають банки-відправники.

Потрібно звернутись у Європейський банк, і дати IBAN номер єврової картки. Дальше очікуйте кошти протягом 1-3 робочих днів.

поповнення готівкою за кордоном
Перекази з-за кордону можливі через системи «Свіфт» і «Сепа»
5
Based on 2 ratings

Микола Вачевський — клієнт mono з 2021 року. Всі мої матеріали написані в інформаційних цілях. Кожен відповідає сам за свої гроші. Перш ніж прийняти рішення щодо оформлення кредиту, розстрочки або нового рахунку, проконсультуйтесь з адвокатом у сфері фінансів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: