Як подивитися і відключити підписки у Монобанку

замовлення

Клієнти Моно деколи зустрічаються з проблемою, коли списуються гроші з картки без їх дозволу. Раніше вони оплачували за товари або послуги і таким чином оформити підписку. Через деякий час компанія може стягнути кошти самостійно, тому що у неї є реквізити картки — 16-ти значний номер, термін дії і CVV-код.

В майбутньому гроші можна повернути за допомогою «Чарджбеку» — це оскарження банківської операції, з якою клієнт не згідний. Але процедура не проста — необхідно доказати банку, що кошти списались без відома клієнта, наприклад надати підтверджуючі документи. Гарантії, що платіж відмінять немає.

Підписку можна зробити на сервісах онлайн-телебачення — «Нетфлікс», «Мегого» або «СвітТВ», в інтернет-магазинах — «Аліекспрес» або «Амазон», а також в операторів мобільного зв’язку — «Київстар» чи «Водафон».

Відключення онлайн платежів

Потрібно один раз натиснути на картку, щоб перейти в її налаштування, а потім вибрати «Онлайн-платежі». В цьому розділі зберігаються усі ваші активні підписки.

Для відключення клацніть на компанію, виберіть «Заблокувати списання» і підтвердіть дію. В будь-який момент все можна розблокувати.

підписки Монобанк
 
У розділі «Онлайн-платежі» є список компаній, на які ви підписані. Там ви можете заблоковувати і розблоковувати списання

Таким чином ви забороните здійснювати оплату лише з одного терміналу, але у продавця їх може бути декілька. Якщо надійде запит з іншого, то гроші спишуть.

Інколи оплата проходить за токеном — це зашифрований код, який використовують замість платіжних даних. Ви можете видалити його із деяких сервісів, але і це не гарантує, що оплата буде відключена. Вам можуть надіслати запит за реквізитами картки.

Компанія може і дальше накопичувати вам борги, а якщо ви захочете скористатись послугами повторно, то стягнуть всю суму.

Для того, щоб остаточно від’єднати картку, потрібно ввійти в особистий кабінет компанії, на яку ви підписані. Дальше виберіть «Налаштування передплати» і видаліть картку або рахунок. Можливо вас ще попросять вказати причину такого рішення і підтвердити дію. Ось фото-інструкція на прикладі сервісу телебачення «Світ.ТВ».

налаштування передплати в sweet tv
Ввійдіть в особистий кабінет компанії і видаліть картку або відмініть підписку

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: