Переказ з Payeer на Монобанк

замовлення

Обновлено: 17 Травня, 2024

«Паєр» — це онлайн-гаманець, в якому можна зберігати долари, євро, рублі і криптовалюту. А ще доступний обмін між валютами, вивід коштів на картку, переказ на рахунки інших клієнтів і торгівля на біржі.

Як зареєструватися на Payeer в Україні

  1. Перейдіть на офіційний сайт і натисніть — «Створити аккаунт».
  2. Введіть адресу електронної пошти і підтвердіть її за допомогою перевірочного коду.
  3. Придумайте пароль, секретний код і ім’я аккаунта — збережіть інформацію.
  4. Введіть своє ім’я та прізвище латинськими буквами, виберіть Україну і натисніть «Готово».

Користуватись гаманцем можна без верифікації, але денний ліміт на вивід коштів — 999 $.

реєстрація
Потрібно підтвердити поштову адресу, придумати пароль і написати свої ініціали

Обмін Payeer на Монобанк

В Україну відправити гроші можна тільки за допомогою обмінників — це сайти, які вимінюють кошти між різними банками, платіжними системами і криптовалютами.

Щоб знайти найвигідніший курс, скористайтесь моніторингом «Бесчендж». Зліва на сайті виберіть Payeer RUB або USD, справа вкажіть картку Моно. Компанія покаже список всіх ресурсів, за допомогою яких можна здійснити операцію. В верху будуть сайти з кращим курсом.

А ще обмінники відрізняються мінімальною сумою платежу, резервом, кількістю позитивних відгуків і тривалістю переказу. На деяких сайтах потрібно зареєструватись або пройти верифікацію банківської картки.

Перейдіть на сайт обмінника і вкажіть суму, номер картки Моно та ініціали отримувача. А ще залиште робочі контакти для зв’язку — телефон і e-mail.

Натисніть «Обміняти», оплатіть заявку і очікуйте зарахування коштів.

  • Комісія гаманця — від 0.5% до 0.95%.
  • Комісія Монобанку — 0%.
BestChange
Виберіть напрям обміну і вам покажуть список компаній
обмін з Паєра на Моно
Вкажіть суму, ініціали і номер картки, та оплатіть заявку

Обмін в гаманці Payeer

Ви можете міняти гроші між своїми фіатними валютами і криптовалютами в особистому кабінеті. Для цього вкажіть з якого і на який рахунок потрібно зробити переказ, наприклад RUB на USD. Операція пройде миттєво. Комісії зі сторони платіжної системи немає. Актуальний курс в режимі реального часу покажуть на сайті.

переказ RUB на USD
Обмінюйте гроші між своїми валютами на сайті гаманця

Вивід з «Паєра» напряму

Відправити гроші на картки українських банків, наприклад Моно або Приват неможливо. Заборонений переказ і в сусідні країни — Молдову, Казахстан або Польщу. Такі обмеження ввели ще у 2021 році.  

Якщо у вас є картка російського банку — Visa, Mastercard, Maestro або «МИР», то ви можете отримати кошти з комісією 6.75%. Мінімальна сума переказу — 5 000 ₽, максимальна — 50 000 ₽. Термін операції — 7 робочих днів.

Відправити кошти дозволено і на інші електронні гаманці — Advcash (комісія 1.99%) і Perfect Money (комісія 0.5%).

Якщо у вас є криптовалюта — «Біткоїн», «Ефіріум» або «Тезер», то ви також можете її вивести. Але зверніть увагу на ліміти і комісію. Наприклад, мінімальна сума для Tether — 10 $, комісія за одну операцію — 3 $.

Вивід з «Паєра»
Пряма виплата доступна на картки російських банків, криптовалютні гаманці або електронні платіжні системи  

Як поповнити «Паєр» з Монобанку

Поповнити електронний гаманець напряму з картки українського банку неможливо. Такі ж обмеження діють для громадян інших країн.

Можна скористатись сервісом «Бесчендж» і знайти обмінник з вигідним курсом.

Зліва в графі «Віддаєте» виберіть гривневу картку Моно, а справа в розділі «Отримаєте» вкажіть рубльовий або доларовий «Паєр» гаманець. Дальше відкрийте сайт обмінника і здійсніть переказ.

Відповіді на запитання

Чи можна довіряти Payeer?

Так, компанія працює з 2012 року і виконує обов’язки перед клієнтами. Ви можете користуватись всіма доступними функціями і в будь-який момент замовити виплату.  

Чи можна оформити платіж на валютну картку Моно?

Нажаль ні, доступний переказ тільки на гривневу картку. Але в банку дозволено купити долари або євро.  

Як вивести гроші з Payeer на Приват24

Так само, як і на Монобанк, просто оберіть Privat на сайті BestChange.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: