Зустрічайте новий дизайн Монобанку

замовлення

Обновлено: 17 Травня, 2024

У Моно зробили редизайн — це перше велике оновлення за 6 років існування. Над ним працювала внутрішня команда програмістів 4 місяці.

Раніше була тільки одна чорна картка і вигляд програми розробляли під неї. Але тепер появилось більше функцій, наприклад рахунок ФОП, «Експіренза», «Еквайринг», сервіс «База» та нові картки. В майбутньому планують робити інші продукти. Дизайн змінили для того, щоб все можна було зручно вмістити.

Клієнти самі зможуть обрати вигляд застосунку — у вкладці «Ще» є кнопки «Повернутись на старий дизайн» або «Спробувати новий». Але усі нові функції будуть тільки у Monobank 2.0, тому варто звикати до нього.  

Деякі розділи залишились незмінними, наприклад кешбек, накопичення і кредити. А ось головна сторінка, комунальні платежі і реферальна програма тепер має інший вигляд. Розберемо зміни детально.

старий і новий вигляд банку
Порівняння старого і нового дизайну Моно, які відрізняються кольорами, кнопками, та загальною інформацією

Головний екран

Сторінка із синім градієнтом. Тут залишили картку, баланс та інформацію про останній платіж (суму, час і напрям операції). Перехід між картками і рахунками відбувається за допомогою свайпа вліво. А щоб відкрити загальну виписку по усім рахункам, потрібно свайпнути вправо.

Вверху є маленькі іконки налаштування профілю, статистики витрат і зовнішній вигляд особистого кота.

В меню залишили функції, якими за статистикою клієнти найчастіше користуються — це платіж за IBAN, поповнення мобільного, переказ на картку та інші платежі.  

головна сторінка додатку
Загальна виписка по усім карткам розміщена на одній сторінці. Тепер шукати квитанції буде легше

Якщо натиснути один раз на картку, то ви попадете в її налаштування, де можна переглянути номер, заблокувати, перевипустити, підвищити статус, змінити ПІН-код або збільшити кредитний ліміт.

Внизу є загальна інформація — курс долара і євро, служба підтримки, повідомлення, обмеження НБУ, виписки та довідки, умови і тарифи, а також поширені запитання.

Щоб відкрити способи поповнення картки, потрібно один раз натиснути на баланс.

налаштування картки і загальна інформація
На головний екран додали більше інформації. А відкрити налаштування картки можна одним кліком

Розділ «Комуналка»

Тут тепер будуть всі ваші адреси — місто, вулиця, номер будинку або квартири. І ще є дві кнопки за допомогою яких можна додати нову квартиру і переглянути всі квитанції.

Якщо вибрати будь-яку адресу, то появляться рахунки комунальних платежів за газ, електроенергію, воду або сміття. Деяких компаній може не бути, потрібно добавити вручну.

Якщо один раз натиснути на назву компанії, то відкриються її реквізити — IBAN, ЄДРПОУ і найменування. Для видалення рахунку потрібно свайпнути вліво.

Про те, як оплатити комунальні послуги, ми уже писали.

комуналка
Можна додати адресу квартири і особові рахунки для швидкої оплати. Всі квитанції знаходяться в «Архіві»

Розділ «Запросити друга»

Сторінка із синьо-фіолетовим градієнтом. З’явився кіт, який тримає червоний подарунок у руці і постійно моргає очима.

А ще є загальна сума всіх грошей, які ви заробили на друзях, а також скільки людей завантажили додаток і скільки активували картку.

Показують список всіх запрошених осіб, їх імена і фотографії. Якщо друзів багато, то під час перегляду ви будете читати компліменти і різні жарти — «Та скільки ви назапрошували», «Добре, ви круті, визнаємо» або «Невже це все ваші друзі?».

Як і в старому дизайні посилання можна скопіювати натиснувши на нього або відправити в соціальні мережі — «Вайбер», «Телеграм» і «Вотсап».  

запросити друга
Тепер ви побачите імена і аватари всіх запрошених друзів

Як змінити дизайн Монобанку

Програма оновлюється автоматично, потрібно на вкладці «Ще» натиснути — «Спробувати новий дизайн».

Перевірити, чи у вас встановлена версія 2.0.0 можна в налаштування смартфону (розділ «Програми» — «Монобанк»).

Якщо додаток самостійно не оновився, то ви можете це зробити вручну. Для цього видаліть стару версію і завантажте нову з Google Play або App Store. Дальше потрібно ввести свій фінансовий номер телефону і підтвердити його за допомогою одноразового коду, який прийде в sms повідомлені. Після цього ввійдіть у застосунок — пароль залишиться той самий.  

спробувати новий дизайн
Змінити дизайн програми може кожен клієнт сам

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: