Як оформити картку АТБ

замовлення

Обновлено: 17 Липня, 2024

Пригодиться клієнтам, які хочуть отримати знижку в магазинах АТБ — можна економити від 5 до 45%.

В акції бере участь більше 700 товарів і всі вони позначені червоними цінниками. Це можуть бути продукти харчування — масло, молоко, шоколад або риба. А ще продають салфетки, пральні порошки і дезодоранти.

Знижки діють в п’ятницю, суботу і неділю (а деколи цілий тиждень). Товари постійно змінюються — переглянути актуальний список можна на сайті.

Додатково нараховують кешбек від банку, якщо вибрати категорію «Продукти». Для власних коштів — 1%, а для кредитних — 0.75%.

Умови картки АТБ такі ж самі, як і чорної — безкоштовні перекази та поповнення, кредитний ліміт до 500 000 ₴ і оплата комуналки без комісії.

Доступна тільки клієнтам банку, яким виповнилося 14 років — у вас має бути встановлений застосунок, завантажені документи і оформлена чорна кредитка. Картка від АТБ є додатковою до основного рахунку — вона не може існувати сама по собі без чорної.

акційна ціна
Акційні товари виділяються червоними цінниками на прилавках магазинів

Як отримати віртуальну картку

Можна безкоштовно випустити в застосунку, але до трьох штук за календарний рік. Якщо більше, то ціна — 100 ₴.

Натисніть на іконку повідомлень внизу на головному екрані і знайдіть інформацію про акційну картку за допомогою пошуку. Дальше ознайомтесь з умовами і підтвердіть випуск.

Другий спосіб актуальний тільки в тому випадку, якщо ви раніше оплачували в магазині АТБ. Відкрите виписку і оформіть замовлення.  

Щоб розраховуватись нею в оффлайн-магазинах, потрібен телефон з модулем NFC.

віртуальна картка через повідомлення
Знайдіть повідомлення за допомогою пошуку, відкрийте його і підтвердіть замовлення

відкриття рахунку через виписку
Якщо раніше купували товари в супермаркеті, то знайдіть квитанцію

Як замовити і активувати пластикову

Можна купити на касі в АТБ. Її ціна — 50 ₴, але гроші повернуть після активації. Тому оформлення і обслуговування — 0 ₴. Якщо її немає в наявності, то можна замовити на сайті і безкоштовно забрати у магазині.

Пластик потрібно активувати, для цього перейдіть в розділ «Ще» — «Сканер QR-коду» і відскануйте код, який розміщений на конверті. Дальше введіть 16-значний номер і CVC2-код — це 3 цифри на зворотній стороні. Придумайте і підтвердіть Pin-код (його можна буде змінити в застосунку).

Якщо загубите або пошкодите картку, то її можна буде перевипустити за 100 ₴.

активація
Потрібно відсканувати QR-код на конверті, ввести номер картки та придумати пароль

Як користуватись

Ви отримаєте один рахунок і дві картки — Чорну і АТБ. Їх можна міняти між собою у додатку свайпом вниз. Але положення картки в застосунку не впливає на оплату в оффлайн чи онлайн магазині. Дозволено розраховуватись обома картками паралельно, наприклад чоловік може чорну залишити собі, а акційну віддати дружині.

Знижку нарахують в момент оплати — зекономлену суму можна побачити у виписці застосунку.

Пластиком можна оплачувати в будь-якому іншому магазині де є термінал, наприклад в «Рукавичці», «Сільпо» або «Ромашці». А ще дозволено оформлювати онлайн-покупки, розраховуватись за кордоном і знімати готівку в банкоматі.

Якщо ви користуєтесь гаманцями «Епл Пей» або «Гугл Пей», то можете додати картку і платити телефоном за допомогою модуля NFC. Змінити дизайн картки для гаманця можна в налаштуваннях (на головному екрані свайпніть вліво). Є три варіанти — червона, чорна і кіт в пакеті.

Не заборонено зараховувати зарплату, пенсію або соціальну виплату. Для цього скажіть бухгалтеру номер — 16 цифр.

2 картки Моно
Зліва основна чорна картка, а справа додаткова від АТБ

зовнішній вигляд пластика
Виберіть зовнішній вигляд пластика в налаштуваннях

Порівняння карток АТБ в інших банках

 Вид картокКешбек
на Продукти
Кредитний лімітРефералка
МонобанкВіртуальна і пластикова1%500 000 ₴50 ₴
А-БанкВиртуальна і пластикова1.2%200 000 ₴50 ₴
ОщадбанкВіртуальнабонуси0 ₴50 ₴
РайфВіртуальна і пластикова0%0 ₴0 ₴
УкргазбанкВіртуальна0%500 000 ₴0 ₴

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: