8 прихованих лайфхаків Монобанка

замовлення

Обновлено: 15 Квітня, 2024

У додатку є функції, що допоможуть полегшити роботу, наприклад ви зможете знайти загублену транзакцію у виписці, скопіювати номер картки, приховати баланс або безкоштовно відправити валюту родичам.

Деякі фішки приховані — не всі про них знають. Раніше ми писали про 2 гри — «Кота-сосиску» і «Ракету», хоча в застосунку немає кнопок, щоб їх запустити. Розробники залишили тільки необхідне, щоб додаток працював швидко і клієнти в ньому не заплутались.

Ось які є лайфхаки у Моно.

Режим «Інкогніто»

За допомогою такої функції можна приховали баланс власних грошей на карті, кредитний ліміт, кешбек і накопичення. Замість цифр буде відображатись синьо-жовтий прапор України.

Є 3 варіанти, щоб включити:

  1. На екрані смартфону натисніть на іконку Монобанку і потримайте. Іншим пальцем виберіть «інкогніто».
  2. Ввійдіть в застосунок і клацніть 2 рази на баланс. Щоб відключити, натисніть знову 2 рази на прапор.
  3. У налаштуваннях знайдіть режим «інкогніто» і перетягніть повзунок вправо.

 Функція може знадобитись при користуванні додатком у громадських місцях. Сторонні особи не побачать ваш баланс.

Режим Інкогніто
Якщо включити режим анонімного перегляду, то всі цифри будуть приховані

Переказ від Санти і Зубної Феї

Надіслати гроші від імені казкових персонажів можуть тільки батьки своїм дітям. Якщо у вас немає прив’язаних дитячих карток, то функція буде недоступна.

Потрібно в коментарях до платежу вибрати Санту або Зубну Фею, тоді це ім’я появиться у виписці дитини. Справжнього відправника, тата або маму видно не буде. 

Можна зробити подарок в день Святого Микола. Так дитина повірить, що Санта дійсно існує.

подарунок від Санти і Зубної Феї
Замініть ім’я справжнього відправника на казкового персонажа, щоб зробити сюрприз малюку

Подарунковий переказ

Коли переводите гроші іншій особі, то можете натиснути на іконку призу — вона знаходиться в ті й же графі, що і коментар з правої сторони. Виберіть веселого смайлика, ракету або подарункову коробку — цим буде засипаний екран отримувача, після надходження платежу.

Так можна привітати друзів, родичів або подружнього партнера з днем народження.

як подарувати гроші
Ось як прикрасити екран візерунками, щоб подарувати гроші

Пошук по виписці

Щоб відкрити виписку по усім картка, свайпніть вправо на головному екрані додатку. Потім клацніть у правому верхньому куті на іконку лупи.

Введіть будь-яку інформацію, яку пам’ятаєте, наприклад ім’я і прізвище відправника, суму переказу або назву компанії. А ще ви можете вказати діапазон часу і категорію.

На екрані появиться список всіх транзакцій за вказаними параметрами. Натисніть на будь-яку, щоб переглянути деталі або роздрукувати квитанцію. 

як знайти виписку
Щоб знайти чек оплати, натисніть на лупу і введіть назву компанії або ініціали відправника

Копіювання номеру картки

Якщо натиснути на лицеву сторону будь-якої картки Монобанку і потримати декілька секунд, то ви скопіюєте номер до буфера обміну. Його можна надіслати відправнику на електронну пошту або в соціальні мережі.

Не заборонено переписати номер вручну, але ви затратите більше часу. Якщо введете хоча би одну цифру неправильно, то гроші отримає інший клієнт.

А ще так можна скопіювати реферальне посилання, щоб запросити друга в Монобанк або реквізити SWIFT для отримання переказу із-за кордону.

як скопіювати номер
Ось як швидко дати реквізити або посилання іншій особі

Відправка валюти родичам без комісії

У Моно дозволено безкоштовно переказувати долари і євро на валютні картки близьких. Це може бути батько, мама, дитина і подружній партнер, але не стороння особа. 

Валюти повинні співпадати, наприклад $ → $ або € → €. Якщо відправити долари на картку в євро або навпаки, то гроші конвертують в гривню по курсу Моно в момент здійснення операції.

Потрібно доказати банку, що клієнт є вашим родичем. Це можна зробити в розділі «Налаштування» — «Документи» — «Встановити родинні зв’язки». Введіть номер телефону партнера і завантажте його документ — свідоцтво про народження або шлюб.

родинний зв'язок
Встановлюйте родинні зв’язки і переказуйте валюту без комісії  

Видалення компанії, адреси або автомобіля

У розділі «Комуналка» якщо свайпнути вліво по адресі, то появиться корзина і кнопка «Видалити». Натисніть, якщо це необхідно.

А ще так дозволено стирати компанії комунальних послуг, наприклад за газ, воду або електроенергію. Це може знадобитись, якщо фірма закрилась.

У розділі «Штрафи ПДР» можна прив’язати свій автомобіль, щоб відслідковувати інформацію. Але якщо ви продали транспорт, то його можна стерти свайпом вліво.

очистити зі списку
Кнопка видалення з’явиться лише тоді, коли проведете пальцем по екрану вліво

Вибір картки отримувача

При переказі коштів можна вибирати одержувача зі списку контактів, які збережені у вашому телефоні. Але якщо натиснути на будь-який контакт і потримати декілька секунд, то появиться список всіх карт, які є у клієнта, наприклад чорна, біла або доларова. Ви можете обрати будь-яку, щоб зарахувати кошти. Якщо список не появився, значить у нього є тільки один пластик — ви зразу попадете на сторінку переказу.

як вибрати картку
Виберіть, на яку картку відправити особі гроші

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: