Як оплатити комуналку через Монобанк

замовлення

Обновлено: 22 Січня, 2024

В додатку можна перевести гроші за електроенергію, газ, доставку газу, воду, ОСББ, домофон, інтернет або вивезення твердих побутових відходів. Банк не стягує додаткових комісій. Це зручно і вигідно, тому що непотрібно стояти в черзі на касі і ще й віддавати зайвий процент за послуги.

Потрібно завантажити монобанк на телефон, поповнити картку і підключиться до інтернету.

Оплата комуналки

 • На головному екрані перейдіть в «Інші платежі» і виберіть категорію «Комунальний платіж».
 • Введіть реквізити з квитанції — назву компанії, ЄДРПОУ або IBAN. Наприклад, потрібно заплатити за воду в Україні. Компанія називається КП «Вододар», ЄДРПОУ — 37650131, IBAN — UA223052990000026005011009429.
 • Впишіть особовий рахунок (він є також на квитанції).
 • На сторінці оплати напишіть ініціали споживача, період за який потрібно погасити борг, адресу житла і суму. Виберіть картку, з якої будете переводити кошти.  
 • Натисніть «Далі» — «Оплатити» і підтвердіть операцію.
 • Реквізити збережуться в додатку і наступного місяця непотрібно буде ще раз шукати компанію. Залишиться тільки вибрати потрібний шаблон і перевести кошти повторно.
пошук споживача і оплата
Щоб погасити борг, потрібно знайти постачальника за номером ЄДРПОУ або IBAN,  ввести особовий рахунок, вказати адресу квартири суму і ініціали споживача, та відправити гроші

Як отримати квитанцію

 1. Верніться в головне меню і натисніть на операцію з оплатою комунальних послуг.
 2. Внизу виберіть «Подивитися квитанцію».
 3. Надішліть документ в «Вайбер», «Телеграм» або електронну пошту. 
 4. А ще можна розпечатати квитанцію і зберігати у паперовому вигляді.
збереження квитанції
В головному меню натисніть на операцію з оплатою комуналки. Дальше можна подивитися квитанцію, відправити її на електронну пошту або в месенджери і розпечатати

Як додати нову адресу

В Монобанку зберігається адреса прописки така ж, як в паспорті. Але якщо вам потрібно заплатити за іншу квартиру, то ви можете добавити її.

 • В розділі «Інші платежі» натисніть «Створити папку».
 • Виберіть «Комунальні платежі».
 • Введіть прізвище, ім’я та по-батькові платника. А ще вкажіть адресу — місто чи населений пункт, вулицю, будинок, корпус і квартиру. Натисніть «Далі».
 • Ви успішно добавили житло. Монобанк знайде всі комунальні компанії за потрібною адресою.
додавання нової адреси
В розділі «Інші платежі» натисніть «Створити папку» та виберіть «Комунальні платежі». Додайте адресу житла, за яке потрібно сплатити борг

Відповіді на запитання

Чи можна заплатити за чужу квартиру?

Так, ви можете платити за друзів, батьків або сусідів. Вам потрібна лише їх квитанція, щоб дізнатись реквізити компанії і номер особового рахунку.

Що робити, якщо змінився постачальник житлово-комунальних послуг?

Реквізити нового постачальника добавляються в систему автоматично. Вам потрібно продовжити вносити оплату по своєму особовому рахунку, гроші надійдуть за призначенням.

Яку картку вибрати для оплати?

Ви можете оплачувати комуналку з будь-якої картки (гривнями, доларами або євро). Головне щоб була потрібна сума на рахунку. Якщо власних коштів немає, можна скористатись кредитними.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: