Дитяча карта Монобанку

замовлення

Обновлено: 24 Червня, 2024

Призначена для осіб віком від 6 до 18 років. Але після досягнення 14-річного віку дитина отримає паспорт громадянина України і зможе перейти на незалежний аккаунт.  

Користуватись дозволено тільки своїми грошима. Кредитний ліміт і розстрочка дітям недоступна.

Відкрити депозит або купити військові облігації неможна. А ось банки малюкам доступні — можна збирати гроші на будь-які потреби, наприклад велосипед, смартфон або фотоапарат. 

За витрати вам нарахують кешбек до 20% — на початку місяця потрібно обрати 2 категорії. Не заборонено запрошувати друзів за реферальним посиланням і заробляти по 40 ₴ за кожного. А ось бонуси від магазинів-партнерів недоступні.

А ще малюки зможуть отримати нагороди — це колекція різних котиків. Для цього потрібно активно користуватись карткою — купувати товари, переказувати гроші або знімати готівку.   

Як отримати віртуальну картку

ЇЇ може зробити один із батьків тато або мама, а доступ до акаунту отримають обоє. Іншим родичам, наприклад бабусі, дідусеві або вуйкові така функція недоступна.

Батько повинен бути клієнтом банку, встановити додаток і оформити чорну картку. Дитяча є додатковою, вона не може існувати сама по собі.

Випуск і обслуговування — 0 ₴. Карткою можна оплачувати в інтернеті або приєднати до гаманців «Епл Пей» чи «Гугл Пей», щоб розраховуватись в офлайн-магазинах. Але смартфон повинен підтримувати технологію NFC.

Щоб оформити, на головній сторінці застосунку свайпніть вліво і натисніть «Відкрити картку» — «Дитячу». Дальше потрібно завантажити свідоцтво про народження малюка, вказати його ініціали, дату народження і номер телефону. Якщо особі вже є 14 років то завантажте знімок лицевої і зворотної сторони ID-картки. 

Як оформити пластикову

 • Перейдіть в налаштування віртуальної картки (на головному екрані свайп вліво) і натисніть «Випустити пластикову».
 • Виберіть платіжну систему Visa або Mastercard.
 • Картка може бути іменною — нанесуть ім’я і прізвище дитини латинськими літерами, а також фотографію зі зворотної сторони або неіменною. Виберіть свій варіант.
 • Вкажіть куди доставити, наприклад в Україну, Польщу або Німеччину.
 • Виберіть відділення пошти і підтвердіть замовлення.
 • Картка будь-якого типу коштує 100 ₴ — гроші знімуть в момент замовлення. Термін виготовлення — 6-8 календарних днів. По Україні доставляють безкоштовно Новою поштою. Вартість відправки за-кордон залежить від компанії і країни.
 • Забрати посилку може батько, який зробив замовлення. Потрібен лише документ, що підтверджує особу.

З 8 квітня 2024 року отримати дитячу картку можна в точках видачі без попереднього замовлення у застосунку. Це можуть зробити батьки і діти.

картка для дітей
Разом з карткою ви отримаєте стікери і дерев’яний конструктор кота

Встановлення програми на смартфон дитини

 1. Завантажте і встановіть додаток Моно.
 2. Запустіть програму і введіть номер телефону.
 3. Зробіть селфі обличчя.
 4. На телефон батька прийде повідомлення, щоб він підтвердив активацію картки.
 5. Після підтвердження дитині потрібно вибрати кольорову тему застосунку і картки (жовту або чорну), придумати 4-х значний PIN-код (він потрібен, щоб ввійти в додаток) і вказати соціальну мережу для спілкування.

Батьківський контроль

Обоє батьків (тато і мама) будуть мати доступ до картки малюка, наприклад зможуть отримувати повідомлення про будь-які операції, встановити місячний ліміт на оплату в інтернеті, заборонити знімати готівку або відправляти гроші на інші картки.

А ще можна заборонити купувати товари або замовляти послуги в таких категоріях, як онлайн казино, кафе і ресторани, а також розваги і спорт. Так дитина не зможе витрачати гроші на боулінг, цирк або більярд. 

Щоб зробити налаштування, потрібно на головному екрані свайпнути вліво і перейти в розділ «батьківський контроль».

Якщо клієнт в 14 років отримає незалежний аккаунт і відкриє чорну картку, то встановлювати обмеження батьки не зможуть.

батьківський контроль
Батьки у своєму смартфоні можуть контролювати витрати дитини

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: