Іменна картка Монобанку

замовлення

Обновлено: 17 Липня, 2024

На лицеву сторону нанесуть ім’я і прізвище власника латинськими літерами, як у закордонному паспорті або водійських правах. На зворотній стороні можна розмістити своє фото, але це необов’язково.   

Майже всі картки випускаються в іменному варіанті — iron, платинова, біла, дитяча і валютна. Але можна зробити їх звичайними без нанесення особистих даних.

Картки єВідновлення і Моно АТБ бувають тільки простими — на пластик нанесуть номер, термін дії і CVC-код.

картки з іменем власника
Клієнт може замовити 4 картки з ініціалами та без них

картки без імені
єВідновлення і Моно-АТБ є неіменними

Переваги

1. Зможете орендувати автомобіль, забронювати готель або купити авіаквиток в Україні чи за кордоном. Деякі компанії вимагають, щоб за такі послуги розраховуватись тільки іменними картками.

2. Зможете отримати кредит в мікрофінансових організаціях. Вони видають онлайн займи тільки на картки, де вказані особисті дані позичальника. Так залишиться квитанція, що підтвердить видачу позики конкретній людині.

3. Якщо картка попаде в руки шахрая, то він не оформить на вас кредит. Для отримання грошей потрібно відправити позичальнику паспорт. Але ім’я та прізвище в документі не буде збігатись з тим, що на пластику.

Якщо на рахунку будуть кошти, то шахрай зможе зняти їх в банкоматі або розрахуватись за товар. Тому при втраті картки, потрібно терміново зателефонувати в банк, щоб її заблокували.

4. Можна купувати дорогі товари в інтернеті або офлайн магазинах без пред’явлення документів, що посвідчують особу. 

документи для оренди авто
Без іменної картки орендувати авто не зможете

документи для отримання кредиту
Якщо на пластику не будет вашого імені, то МФО кредит не дасть

Умови Чорної картки

Може бути неіменною і іменною на вибір клієнта. Неіменну видають безкоштовно у точці видачі, а іменну потрібно замовляти у застосунку. 

Після оформлення стара стане неактивною — ви не зможете нею більше користуватись. Всі інші картки, наприклад Моно АТБ або Біла будуть працювати. 

Ціна випуску — 100 ₴, а обслуговування — 0 ₴. По Україні доставляють безкоштовно Новою Поштою. Вартість доставки за кордон залежить від поштової служби і країни — сума буде відображатись у застосунку. 

Умови іменної картки такі ж самі, як і звичайної: пільговий період — 62 дні, кредитний ліміт — до 500 000 ₴, комісія за зняття готівки — 0.9%.

чорна картка
Зліва звичайна чорна картка, а справа — з ініціалами власника

Як відкрити

  • На головній сторінці натисніть на картку, щоб перейти в її налаштування. Дальше горніть вниз і виберіть — «Підвищити статус».
  • Ознайомтесь з умовами і підтвердіть оформлення.
  • Виберіть платіжну систему Visa або Mastercard.
  • Переконайтесь, що ім’я та прізвище зазначені, як у закордонному паспорті. Якщо знайшли помилку, то виправте її натиснувши на червоний кружечок з ручкою.
  • На зворотній стороні можна прикріпити фотографію власника — зробіть новий знімок або завантажте з галереї. Банк не може випустити пластик з фотографією іншої людини.
  • Перевірте ще раз ініціали і натисніть — «Все правильно».
  • Виберіть, в яку країну доставити, наприклад Україну, Польщу або Німеччину.
  • Виберіть найближче відділення Нової Пошти.
  • Підтвердіть замовлення — працівники банку перевірять інформацію. Якщо все правильно, то з балансу спишуть 100 ₴.

Картку виготовлять протягом 6-8 календарних днів. Ви отримаєте повідомлення, коли її доставлять до відділення і до якого числа безкоштовне зберігання. Візьміть з собою паспорт і заберіть посилку.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: