Як знайти гру в Монобанку

замовлення

Обновлено: 11 Квітня, 2024

У додатку є дві гри — «Кіт-сосиска» і «Ракета», але вони приховані від клієнтів. Це зроблено для того, щоб не навантажувати програму зайвими функціями. Завдяки цьому вона є простою в навігації і швидко працює.

Грати можна у будь-який час доби і скільки завгодно. Потрібно лише встановити монобанк на телефон і підключитись до інтернету. Платити нетреба, все безкоштовно.    

Під час двох ігр грає музика — щоб відключити її, потрібно натиснути в правому нижньому куті на іконку динаміка. Поставити гру на паузу неможна. Щоб примусово завершити — натисніть на «хатку» внизу зліва або згорніть екран.

 Space Invader («Ракета»)

Якщо потягнути зверху вниз за виписку, то ви обновите баланс на карті. А ще вилетить ракета знизу вверх. Встигніть натиснути на неї і через 3 секунди запуститься гра.

Потрібно переміщуватися ракетою вправо або вліво, щоб зловити оранжевих котів. Зверху будуть падати гулі червоного кольору. Великі падають помалу, а маленькі швидко. Якщо хоча би один камінь впаде на ракету або зачепить її, то гра на цьому закінчиться і ви програєте. Можна запустити повторно, але набрані бали не збережуться.

Коли наберете 100 очок, то отримаєте нагороду «Спейс Інвейдерс». Але зробити це дуже важко, оскільки гулі постійно прискорюються. Вверху справа буде статистика, де видно скільки у вас очок.

Спейс Інвейдерс
Потрібно ловити оранжевих котів і втікати від червоних куль
нагорода за гру
Якщо наберете 100 очок, то отримаєте нагороду

«Кіт-сосиска»

В старих телефонах з кнопками була подібна гра, називалась «Змійка».

Знаходиться в розділі «Накопичення». Потрібно натиснути на будь-яку банку і потримати декілька секунд. Появиться кнопка «Давай почнемо», клацніть на неї і через 3 секунди запуститься гра.

Якщо банки немає, то її потрібно створити в тому ж розділі. Можете придумати будь-яку назву і вказати довільну суму, наприклад 100 ₴. Збирати гроші необов’язково, вона може залишатись пустою. Після завершення гри банку можна розбити.

Суть гри в тому, що потрібно керувати псом «Патроном» — розміновувати міни. Вони круглої форми зеленого кольору з червоною точкою в центрі, яка постійно мигає.

Вам будуть нараховувати очки, які є в правому верхньому куті. Коли наберете 55 очок, то отримаєте нагороду «Кіт-Сосиска».

Перешкодою є змія, вона появляється несподівано в різних місцях. Якщо натрапите на неї, то програєте.

А ще гра закінчиться, якщо пес стукнеться головою в свій тулуб. Розмір собаки і швидкість його руху по полю буде постійно збільшуватись. Тому після кожної міни грати буде складніше.

Кіт-сосиска
Керуйте «Патроном» сапером за допомогою жестів, щоб він розміновував міни і не натрапив на змію
нагорода за гру
Щоб отримати приз, наберіть 55 очок

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: