Обновлено: 3 Квітня, 2024
Якщо у вас є Smart Watch з технологією NFC, то ви можете платити ним за товари або послуги компаніям, які підключили безконтактний термінал. Це можуть бути супермаркети, торгові центри, розважальні комплекси або заклади харчування в Україні і за-кордоном.
Це зручний і стильний варіант розрахунку, тому що непотрібно шукати гаманець, готівку у сумці, банківську картку чи навіть телефон.
Операція є безпечною, оскільки дані надійно зашифровані, замість номеру картки використовується токен. А ще перед оплатою потрібно вводити пароль, який знає тільки власник гаджета.
Як з’єднати телефон з годинником
Потрібно завантажити і встановити програму «Гармін Конект». Вона безкоштовна і є на Google Play та Apple Store. Знадобиться мінімальна версія Android — 7.0 або IOS — 15.0. Смартфон може бути будь-якої моделі, наприклад «Самсунг», «Айфон» або «Ксіомі».
За допомогою додатку можна не тільки оплачувати годинником, але і рахувати кількість кроків, створювати тренування, прокладати дистанції, аналізувати свій стан здоров’я, засікати час і переглядати календар.
Після запуску натисніть «Створити обліковий запис» і прийміть ліцензійну угоду користувача. Дальше введіть своє ім’я і адресу електронної пошти. Придумайте пароль, який повинен містити 8 символів — мінімум 1 велику і малу літеру, а також 1 цифру.
Дозвольте додатку отримати доступ до пристроїв поблизу, при цьому «Блютуз» повинен бути ввімкнений. Дальше виберіть модель свого смартгодинника, наприклад Vivoactive, Forerunner або Instinct. Можна знайти пристрій за допомогою пошуку.
На телефоні і годиннику появиться 6-ти значний код. Перевірте, чи він однаковий на обох гаджетах, але не вводьте його на будь-яких інших аксесуарах. Якщо код правильний, то натисніть «Створити пару».
Якщо потрібно відображати всі повідомлення телефона на годиннику, то надайте відповідний дозвіл. При цьому обидва пристрої повинні бути включені.
Як додати картку Моно і оплачувати
У додатку перейдіть на вкладку «Більше» і виберіть пункт Garmin Pay. Дальше введіть дані картки — ім’я і прізвище на пластику, 16-ти значний номер і термін дії. Картку потрібно підтвердити за допомогою коду з SMS, яке прийде на ваш фінансовий номер Монобанку, після чого вона появиться у гаманці. До одного годинника можна добавити не більше 10 карток.
Придумайте 4-х значний PIN-код, який знадобиться для оплати. В годиннику можна налаштувати введення паролю, наприклад один раз на добу, або коли його зняли з руки.
Щоб оплачувати, потрібно розблокувати годинник і перейти в розділ «гаманець». Дальше введіть пароль і прикладіть гаджет до терміналу на касі. На пристрої появиться зелений прапорець, це значить що операція успішна. Додаткову комісію не стягують.
Список всіх транзакцій можна переглянути у додатку Монобанку, а також у Garmin Connect.
Які банки України підтримують «Гармін Пей»
- «Віза» і «Мастеркард» — Монобанк, ПУМБ, Ощадбанк, ПриватБанк, Банк Восток, Креді Агріколь, Сенс Банк, Райффайзен Банк і Південний.
- «Віза» — Бізбанк, Кліринговий Дім, Форвард Банк, Індустріалбанк, Абанк, Мегабанк, ОТП Банк, ПроКредит Банк, Таскомбанк, Юнекс Банк, Укргазбанк, Укрексімбанк і Genome.
- «Мастеркард» — Банк Власний Рахунок, Кредит Дніпро, Укрсіббанк, Кредобанк і Універсал Банк.