Split Bill і Шейк ту пей – фішки Монобанку

замовлення

Обновлено: 18 Лютого, 2024

Функції Split Bill і Шейк ту пей зроблені для того, щоб полегшити роботу програми. Вони приховані від клієнтів — не всі знають, як їх включити і користуватись.

Доступні всім клієнтам відразу після встановлення додатку. Комісія за використання відсутня.

Якщо на вашому смартфоні вони не працюють, то попробуйте оновити програму до останньої версії.

Спільна оплата

Можна розділити оплату на декілька рівних частин між іншими клієнтами. В усіх має бути картка банку, і потрібна сума власних або кредитних грошей.  

Пригодиться, якщо ви з друзями або партнерами з роботи замовили спільний обід чи поїздку. Готівкою оплачувати незручно, адже в одних її може не бути, а в інших тільки грубі купюри. Прийдеться позичати, а потім віддавати.

Працює в категоріях, де потрібно замовляти послуги на декількох осіб — в кафе і ресторанах, кінотеатрах або таксі. В інших закладах, наприклад магазинах, аптеках або спортзалах скористатись не зможете — у виписці не буде такої кнопки.  

Інструкція:

  • Один із учасників оплачує всю суму грошей (щоб отримати кешбек, включить відповідну категорію).
  • Відкрийте виписку і натисніть — «Спільна оплата».
  • Впишіть суму — можна її відредагувати, наприклад додати чайові.
  • Виберіть осіб з контактної книги або введіть номера карт.
  • Надішліть їм запит на Split Bill.
  • Кожен із учасників повинен відкрити застосунок і розрахуватись. Так вам повернуть гроші за покупку за винятком вашої частки.
Split Bill у монобанку
Ось як розділити поїздку в таксі або оплату в ресторані

Shake to pay

Якщо ввійти в додаток Моно і потрясти телефоном, то почнеться пошук розміщених у зоні видимості клієнтів банку, на відстані 30-50 метрів. На екрані ви побачите список знайдених об’єктів — ім’я і фотографію.  

Коли інший учасник, що знаходиться поряд, зробить те саме, то активується функція Р2Р-переказу. Так можна відправити кошти з однієї картки на іншу і не вводити 16-ти значний номер.

Для роботи функції «Шейк ту пей» в смартфоні потрібно включити GPS. Для цього перейдіть в налаштування пристрою, виберіть «Розташування» і перетягніть повзунок вправо.

Опцію можна використовувати в будь-яких закладах, наприклад магазинах, ресторанах, аптеках або спортзалах.

Шейк ту пей
Ввійдіть в застосунок і потрясіть телефоном, щоб знайти іншого клієнта

включення GPS
Включіть GPS в налаштуваннях телефону

Раніше ми писали про лайфхаки Монобанка, за допомогою яких можна приховати баланс, зробити подарунковий переказ або вибрати картку отримувача.

А ще у додатку є дві безкоштовні гри — «Кіт-сосиска» і «Ракета».

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: