Регулярні платежі у Монобанку

замовлення

Можна один раз налаштувати автоматичний платіж і гроші будуть списуватися з картки регулярно, без вашої участі. Це пригодиться, якщо потрібно сплачувати кожен місяць однакову суму компанії. Так ви будете економити час.

Дозволено таким чином здійснювати перекази на картку Моно або іншого банку, поповнювати мобільний і жертвувати на благодійність.

А ще доступні операції за реквізитами IBAN — можна відправляти кошти на рахунок будь-якої компанії, наприклад для оплати комунальних послуг, інтернету або телебачення.

Додаткових комісій не стягують. Операцію проведуть за стандартними тарифами Моно. Якщо на картці недостатньо грошей, то платіж відмінять до моменту, поки ви не поповните картку.

Якщо переказ вимагає додаткового підтвердження, то вам відправлять пуш-повідомлення у застосунку. Протягом доби потрібно туди зайти і погодитись.

Як створити

У програмі немає єдиного меню, де би відображалися усі автоплатежі. Якщо потрібно налаштувати поповнення мобільного, то перейдіть в цей розділ. А для регулярних донатів відкрийте Благодійність. У верху кожного розділу буде чорний кружечок з плюсом посередині. Натисніть на нього для створення. 

створення автоплатежу
Для налаштування автоматичного переказу відкрийте відповідний пункт меню у додатку

Виберіть одержувача, якому потрібно відправляти кошти, встановіть дату списання і зазначте періодичність раз на тиждень або раз на місяць. Якщо вибрати «не повторювати», то гроші стягнуть тільки один раз.

Встановіть суму і натисніть продовжити. Платіж буде у тому ж розділі, де ви його створили.

налаштування регулярного переказу
Вкажіть всі параметри для списання. В майбутньому їх можна буде змінити

А ще можна налаштувати автоперекази через виписку, якщо ви раніше вже оплачували. Відкрийте квитанцію і внизу натисніть «Зробити регулярним». Дальше задайте параметри — дату списання, частоту і суму.

виписка
У виписці можна зробити переказ регулярним

Якщо клацнути один раз на створений платіж, то відкриються його налаштування. Там можна видалити списання або відредагувати — змінити дату, періодичність та суму.

видалення і редагування автоплатежу
Ви можете будь-коли видалити або змінити автоматичний переказ

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: