Редакційна політика

Обновлено: 30 Серпня, 2023

Mobanking.com.ua — інформаційний сайт був створений з метою допомогти клієнтам розібратися з мобільним банком України, що має назву Монобанк. Він працює без реальних відділень — всі операції проводяться онлайн через додаток.

Нажаль, не всі можуть самостійно вивчити всі інструменти банку, наприклад, як оплатити комуналку, оформити розстрочку або відкрити депозит. Тому ми пишемо детальні фото та відео інструкції.

Наші цілі

Ми намагаємось писати простими словами, щоб було зрозуміло навіть дітям. В наших текстах немає складних термінів та визначень. Матеріал легко сприймається — читач в ньому точно не заплутається.

«Воду не ллємо» — в стаття ви не знайдете великих вступів, незмістовних слів або виразів. У нас немає мети написати як можна більше. Головне завдання — надати тільки потрібну інформацію. Користувач швидко знайде те, що йому потрібно і зекономить свій час.

В той же час прагнемо максимально детально розкрити тему, для цього вставляємо таблиці, списки, галереї і відеоматеріали. Стаття має вирішити проблему користувача.

Перевірка фактів

Головне, щоб інформація на сайті було точною, адже це може вплинути на важливі рішення клієнта. Тому ми ретельно перевіряємо всі факти.

Надійним джерелом інформації вважаємо офіційні сайти банків, юридичні документи, портали державних відомств, коментарі юриста або дослідження аналітиків.

Недовіряємо інформації з соціальних мереж, неавторитетним ресурсам без авторства, статтям, які може будь-хто відредагувати та відгукам без доказів.

 Крім того:

  • Перевіряємо відсотки, ціни, акції, продукти банку, адреса точок видачі карт і категорії кешбеку.
  • Розміщуємо посилання на портали державних відомств, щоб підтвердити інформацію.
  • Стараємось уникати друкарських помилок.

Ми не пишемо

  1. На теми, які заборонені конституцією України.  
  2. На теми, які можуть нанести фінансову або моральну шкоду клієнту.
  3. Про фінансові компанії, які займаються обманом людей, наприклад пропонують швидке збагачення.
  4. На будь-які інші теми, які не стосуються Монобанку, наприклад про спорт, погоду, техніку або здоров’я.

Ми не крадемо контент

Ми цінуємо роботу кожного автора. Вважаємо, що не справедливо, коли один спеціаліст витратив час, щоб підготувати матеріал, а інший скопіював його за декілька хвилин.

Всі тексти на нашому порталі унікальні — ми не копіюємо інформацію на інших сайтах, форумах або соціальних мережах. Статті пише автор.

Картинки  — це скріншоти з офіційного додатку Моно, що встановлений в смартфоні автора.

Матеріали нашого сайту ми позволяємо копіювати тільки з посиланням на Mobanking.com.ua. Лінк має бути доступний для індексації пошуковими системами.

Оновлення контенту

Інформація на фінансову тему часто змінюється, наприклад банк може додати нові картки, покращити умови кредиту або закрити деякі інструменти.

Ми регулярно перечитуємо статті щоб виявити застарілу інформацію. Після цього ще раз ретельно все звіряємо з офіційними джерелами і змінюємо контент або повністю його переробляємо, якщо є така необхідність.

 Наша мета — надати найсвіжіші дані, особливо це стосується сторінок з рейтингами і таблицями. Дата оновлення розміщена на початку кожної статті.

Реклама

За допомогою реклами у нас є можливість платити зарплату спеціалістам і розвивати проект. Без неї ми би не змогли готувати матеріали.

Ми розміщуємо блоки контекстної реклами, реферальне посилання на сайт Моно і банери офіційних фінансових компаній України.

Але на нашому порталі ви не знайдете спонсорських лінків, спливаючих вікон, миготливих банерів і неправдивих відгуків.

Рекламу встановлюємо так, щоб вона не відволікала читача від контенту і не перекривала текст.