Як додати картку іншого банку в Монобанк

замовлення

Обновлено: 17 Травня, 2024

В Моно можна прив’язати карту будь-якого банку України — Приватбанка, Ощадбанка, Альфа-Банка або ПУМБ. Вона може бути гривнева, доларова або в валюті євро. Також добавити можна як віртуальну так і пластикову.

Після прив’язки вам непотрібно буде кожного разу вводити номер, термін дії і CVC2-код. Достатньо тільки вибрати потрібну картку і можна переводити з неї кошти в Монобанк. Це зручно, якщо ви плануєте здійснювати операції регулярно. Так ви зможете зекономити свій час. 

Якщо у картки закінчився термін дії, то прив’язати ви її не зможете в додаток. Спочатку вам потрібно звернутися в відділення свого банку, щоб перевипустили.

Як додати карту в Монобанк

  • Відкрийте додаток та перейдіть в розділ «Поповнення».
  • Виберіть «З іншої картки».
  • Введіть номер, термін дії і CVC2-код. Номер і термін дії є на лицевій стороні вашої картки, а CVC2-код на зворотній стороні. Якщо картка віртуальна, то дані можна подивитись в додатку іншого банку, наприклад Приват24 або Ощад-24/7.
  • Вкажіть, що ви хочете зберегти card, для цього перетягніть повзунок вправо і натисніть «Продовжити».
  • Вкажіть суму на скільки потрібно поповнити свою картку (але не менше 100 ₴). В Монобанку поповнення відбувається безкоштовно, але банки-відправники можуть стягнути комісію.
  • На сторінці оплати вам потрібно завершити операцію. Для цього на ваш номер телефону прийде текстове повідомлення з кодом (номер прив’язаний до банку, з якого ви переводите кошти).Код потрібно ввести в форму і натиснути «Відправити».  
  • Після цього card буде відображатися в додатку. Ви побачите назву банка і 4 останні цифри картки.
  •  Якщо вам потрібно буде ще раз перевести кошти в Моно з цієї картки, то достатньо буде її вибрати і ввести суму поповнення.
додавання картки іншого банку в Моно
Поповніть рахунок з картки, яку потрібно додати в Монобанк на суму від 100 ₴. Перетягніть повзунок вправо, щоб зберегти її

Як змінити назву або видалити пластик з додатку

Якщо ви прив’язали декілька карток різних банків, то ви можете придумати назву кожній, щоб було зрозуміло, якого вона банку і якої валюти. Наприклад — «доларова віртуальна Ощадбанку» або «гривнева пластикова ПриватБанку». Це допоможе швидко знайти потрібну і перевести з неї кошти в Моно. За зміну назви відповідає оранжева кнопка.

В цьому ж розділі можна видалити картку, якщо вона вам більше непотрібна. Для цього на прив’язаній картці свайпніть вліво. Дальше натисніть на червону кнопку з корзиною «Видалити». Після цього card зникне з додатку, але при бажанні її можна додати ще раз.

видалення та зміна назви card ПриватБанку
Якщо свайпнути вліво на доданій картці, то появляться дві кнопки: оранжева — змінити назву і червона — видалити

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: