Як зареєструватися в Дії через Монобанк

замовлення

Обновлено: 17 Травня, 2024

Дія — це мобільна програма для громадян України, у якій зберігаються усі документи — паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія, картка платника податків і свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

А ще тут можна відслідковувати штрафи, отримати довідки, сплачувати податки, купити військові облігації, допомогти армії та відшкодовувати збитки.

Є 2 способи реєстрації — через NFC або BankID. Варіант з NFC складніший, адже вам потрібно сфотографувати всі свої документи і завантажити у програму, а також вписати інформацію про себе. Через банки реєструватись легше, тому що там уже є всі довідки і дані про вас. Достатньо надати доступ до них.

Можна вибрати будь-який банк України, наприклад Моно, Приват або Ощад. Але ви повинні бути клієнтом, тобто оформити картку і пройти верифікацію особи (зробити селфі-фото з паспортом в руках).

Як завантажити Дію

Програма є безкоштовною. Якщо ваш пристрій працює на операційній системі «Андроїд», то скористайтесь сайтом Google Play, а для власників IOS є App Store.

Потрібна мінімальна версія Android — від 6.0, а IOS — від 12.0. Підійде гаджет будь-якої марки, наприклад «Самсунг», «Айфон», «Хуавей» або «Ксіомі». Додаток може бути несумісний зі старими пристроями.

Програма займає від 150 до 300 МБ пам’яті, в залежності від версії і ОС.

Реєстрація і вхід в Дію

  • Відкрийте «Дію» і погодьтесь з умовами про обробку особистих даних.
  • Виберіть спосіб авторизації — Монобанк.
  • Введіть Pin-код Mono — це 4 цифри для входу в додаток.
  • Надайте доступ до наступних даних: ініціалів, ідентифікаційного коду, серії та номера паспорта, дати народження, місця реєстрації, електронної пошти та номера телефону.
  • Придумайте чотиризначний Pin-код і підтвердіть його. Цей код потрібно вводити при кожній авторизації. 
  • Вкажіть, чи потрібно вам відправляти push-повідомлення про судові засідання і рішення, призначені штрафи, запити кредитних історій, статуси замовленних послуг і нові опитування.
  • Ви ввійдете в «Дію» і отримаєте повідомлення по те, що до програми підключено новий пристрій. 

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: