Курс валют в Монобанку

замовлення

Обновлено: 24 Червня, 2024

Якщо порівнювати Моно з іншими банками України, то він відрізняється тим, що працює без фізичних відділень. Витрачається менше грошей на обслуговування банка — непотрібно оплачувати оренду приміщень і наймати багато працівників.

У зв’язку з цим для клієнтів були створені кращі умови — нижчі комісії і вигідніший курс валют. Купити долари або євро в Монобанку можна на 1-2% дешевше, ніж в Приват або Ощад.


Завантажуємокурси валют

Як дізнатись курс в додатку

Курс долара і євро є внизу на головному екрані. Перше число — це ціна покупки валюти, друге — продаж. Інформація обновляється кожні 2 хвилини. На 24.06.2024 року 1$ = 40.8 ₴

Для того щоб подивитись додаткові курси, потрібно натиснути на цей віджет. В застосунку будуть дані ще вісьмох валют:

  • Злотого
  • Фунта стерлінгів
  • Турецької ліри
  • Угорського форинта
  • Чеської крони
  • Данської крони
  • Швейцарського франка
  • Канадського долара

Також курс відображається при обміні грошей. Перед підтвердженням операції можна побачити всю необхідну інформацію, наприклад ціну валюти, суму зарахування і комісію.

курс валют в mono
Точний курс долара і євро є на головному екрані застосунку. На 24.06.2024 року 1$ = 40.8 ₴

курс при обмені
Монобанк показує актуальний курс при здійснені переказу з однієї картки на іншу

Чому відрізняється курс покупки і обміну валюти

Якщо в клієнта відкритий рахунок ФОП, то в додатку він може побачити різний курс для оплати карткою і продажу валюти. Це зроблено згідно постанови НБУ «Про роботу банківської системи в період військового стану».

Окремий курс застосовується тільки, якщо переказати гроші з валютного рахунку ФОП, на гривневий. При оплаті карткою конвертація відбудеться за звичайним курсом. У зв’язку з цим, клієнтам вигідніше здійснювати оплату в магазинах, ніж обмінювати гроші в додатку.

Окремий курс визначається за формулою. Він повинен бути рівний курсу НБУ + не більше 1 %. Наприклад, якщо долар в Національному банку України коштує 50 ₴, то курс на продажу валюти з рахунку ФОП не може перевищити 50.5 ₴.

окремі курси для ФОП
Якщо у клієнта відкритий валютний рахунок ФОП, то в додатку будуть відображатись різні курси на оплату і обмін — оплачувати вигідніше

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: