Як закрити картку в Монобанку

Обновлено: 29 Травня, 2024
Клієнт може закрити будь-яку картку — Чорну, Залізну, Платинову, Дитячу або єПідтримки. Валюта значення немає — це може бути гривня, доларах або євро.

Для початку потрібно обнулити баланс, можна зняти готівку в банкоматі або перевести на картку іншого банку. На рахунку повинно бути 0.00 ₴.

А ще необхідно погасити всі кредити. Наприклад, вам нарахували кредитний ліміт і ви цю суму потратили на свої потреби. Вам потрібно віддати всі кошти з процентами, перш ніж завершити співпрацю.

Може бути таке, що кредитні проценти нарахують не зразу, а 1 числа наступного місяця. В такому випадку потрібно почекати нарахування відсотків і сплатити їх.

Якщо ви купили товар в інтернет-магазині в розстрочку або в рамках акції «оплата частинами», то потрібно все сплатити. Для цього в розділі розстрочка натисніть на кнопку «Погасити повністю» і переведіть всю суму, яка залишилась.

Можливо, у вас є активні депозити, їх потрібно також закрити — як варіант, перерахуйте всі кошти на картку і зніміть готівку. При відкритті вкладу без права дострокового розірвання, потрібно почекати, щоб завершився термін його дії.

Коли це потрібно

Часто клієнт припиняє співпрацю з банком, якщо його більше не влаштовують умови. Наприклад, банк збільшує комісію на зняття готівки, зменшує проценти по депозитам або встановлює додаткову оплату на обслуговування рахунку.

Можуть бути і інші причини — непорозуміння між банком і клієнтом, а саме підводні камені кредитного договору, незаконні списання грошей або блокування операцій фінансовим моніторингом.

Клієнт може в будь-який момент порівняти умови Моно з іншими банками України, наприклад ПриватБанком або Ощадбанком. Як тільки знайде для себе кращий варіант то відкриє там картку.

Як закрити рахунок в Монобанку

Згідно договору, клієнт має право припинити співпрацю з банком в будь-який момент. Для цього потрібно подати електронну або письмову заяву в мобільному застосунку. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте додаток і виберіть картку, яка вам більше непотрібна.
 2. Клацніть по картці, щоб перейти в її налаштування.
 3. Виберіть пункт «Закрити картку».
 4. Підтвердіть дію.
 5. Якщо заява подана в операційний час банку, то рахунок закриють в той же день. Якщо в після операційний час, то на наступний день. На телефон прийде сповіщення.
закриття рахунку в Моно
Перейдіть в налаштування картки і подайте заявку на закриття. Очікуйте рішення від банку

Ви не зможете більше відновити картку для подальшого використання. Але якщо надумаєте знову стати клієнтом через деякий час, то можна перевипустити (замовити новий пластик з іншими реквізитами).

Для тимчасово припинення співпраці картку краще заблокувати, це можна зробити також в налаштуваннях. Перевага в тому, що в будь-який момент її можна розблокувати.  

Відповіді на запитання

Чому в меню картки немає функції закриття?

Можливо ви не виконали умови договору. Перевірте, чи немає у вас активного залишку грошей, відкритого депозиту, кредиту або розстрочки.

Я все зробив, чому рахунок не закривають?

Для отримання консультації конкретно по вашій ситуації зверніться в службу підтримки Моно.

Чи може банк відмовити?

Ні, після подання заяви банк точно розірве з вами договір. Інколи це роблять не зразу, а після врегулювання всіх питань.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Коментарі: 6
 1. Ольга

  Це жах, я була зацікавлена вкористуванні послугами цього банку, але після останіх подій я шокована!
  Мій чоловік зник безвісти, я зв’язувалась з операторами для того щоб закрити його кредитний рахунок, а мені кажуть що не можуть такої інформації надати!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
  Як так? захотілось здерти побільше грошей з людей в яких їх ітак нема?

 2. Микола Вачевський (автор)

  Доброго дня, Ольга!

  Співчуваю вам, що у вас така біда.

  Якщо у вас є доступ в особистий кабінет банку чоловіка, то ви можете замість нього погасити кредит і закрити рахунок.

 3. Оксана

  Чому? Я сплатила у вересні 2023 по кредитному ліміту за покійну ( померла, ще в березні 2023 ) сестру всю сумму яку назвав мені оператор до копійки. Далі дала запит через нотаріуса про рахунки. І в запиті знову набігла сумма до сплати. Як закрити рахунки, якщо далі набраховуються платежі? Обнулити ми не можемо, доступу до особи того кабінету не маємо

 4. Микола Вачевський (автор)

  Оксана, вам потрібно написати в службу підтримки Монобанку і в письмовій формі повідомити про смерть сестри. А ще надішліть копію документа, який підтверджує смерть.

  Банк повинен припинити нарахування відсотків. Якщо цього не станеться, проконсультуйтесь з юристом, як діяти.

 5. Ольга

  У Мена на рахунку 0, але навіть нема кнопки закрити картку чи рахунок. Як я можу закрити цей рахунок?

  1. Микола Вачевський (автор)

   Так, кнопки може набути, напишіть в службу підтримки.

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: