Система BankID від Монобанку

замовлення

Обновлено: 10 Червня, 2024

Bank ID — це варіант онлайн-верифікації, який служить для передачі особистих даних користувачів від банків до інших державних сайтів.

Якщо ви є клієнтом Моно, то у застосунку зберігаються всі дані про вас:

 • Фотографія паспорта або ID-картки.
 • Серія та номер паспорта.
 • Ідентифікаційний номер ІПН.
 • Адреса реєстрації.
 • Дата народження.
 • Номер телефону.
 • Електронна пошта.

Щоб зареєструватися на будь-якому державному сайті, вам непотрібно вводити інформацію про себе і завантажувати документи. Достатньо вибрати спосіб BankID і дані підтягнуться автоматично. Вам залишиться тільки ознайомитись з ними і підтвердити. Таким чином ви доведете установі, що є саме тим громадянином, за якого себе видаєте.

Система позволяє швидко проходити верифікацію на сайтах gov.ua і в мобільних додатках. Це може бути електронний кабінет водія, застосунок «Дія», портал державних послуг IGov або Єдина система місцевих петицій.

А ще «Банк Айді» підключений до мікрофінансових організацій «Манівео», «Швидко Гроші» і «Кредит Каса». Мобільних операторів — «Лайф», «Київстар» і «Водафон». Сайтів для фрілансерів та платіжних систем.

Технологія має високий рівень безпеки. Особисті дані користувачів передаються у зашифрованому вигляді. Вони захищені так само, як і гроші клієнтів у банках.

Як авторизуватись

 1. Відкрийте державний сайт або застосунок.
 2. Виберіть спосіб підтвердження «Банк Айді».
 3. Виберіть із перелічених банків Моно.
 4. Авторизуйтесь у Монобанку.
 5. Ознайомтесь з даними, які будуть передані і підтвердіть дію.
вхід через банк id
Для авторизації потрібно надати доступ до особистих даних, які зберігаються у Моно

BankID — це не єдиний варіант авторизації. Ви ще можете пройти перевірку особи за допомогою електронно підпису, через операторів мобільного зв’язку, ID-картку або NFC.

До технології підключені і інші банки України, серед яких є «Райффайзен Банк», «Сенс Банк», «А-Банк», «ПриватБанк», «ОщадБанк» та ПУМБ. Всього їх є 39. Ознайомитись з повним списком можна на сайті НБУ.

Микола Вачевський — фінансист, клієнт Монобанку. Всі статті автора є інформативного характеру. Ми не даємо юридичних порад і рекомендацій. Перш ніж прийняти рішення, яке може вплинути на ваш бюджет, зверніться, будь-ласка, до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: