Про нас

Обновлено: 7 Лютого, 2024

Мobanking.com.ua — український інформаційний сайт про Монобанк, в якому ми публікуємо статті про то, як стати клієнтом, зробити страховку на авто, оплатити комуналку або поповнити мобільний.

Часто ми порівнюємо Моно з іншими банками України, щоб користувачі вибрали, де їм краще взяти кредит, поставити гроші на депозит або оформити розстрочку.

Офіційний сайт Монобанку розміщений по адресу monobank.ua, саме там можна скористатись всіма послугами. Наш проект партнерський.

Наша місія

Інформувати. Ми пишемо простими словами про всі нюанси банку, публікуємо таблиці, калькулятори, фото і відео-інструкції. Намагаємось підготувати матеріал таким чином, щоб його зрозуміли навіть діти. Основні принципи підготовки матеріалу є в редакційній політиці.

Допомагати з вибором продукту. У Моно є декілька платіжних карток — біла, чорна, залізна і платинова. Ми описуємо умови кожної з них. Скільки коштує відкриття і обслуговування? Чи можна взяти кредит? Які комісії щоб зняти готівку? Ми стараємось допомогти клієнту вибрати те, що йому потрібно.

Захищати. Якщо ви вважаєте, що банк поступив з вами несправедливо, наприклад вам збільшили проценти по кредитам, не зараховують закордонний переказ або відмовляють в видачі валюти, то ви можете написати публічний відгук на нашому сайті. Працівники банку перевіряють коментарі про свою компанію, тому це може прискорити вирішення вашої проблеми.

Допомагати заощаджувати. Банк платить кешбек — повертає частину грошей за покупки товарів. Але проценти і категорії кожен місяць змінюються. Тому ми оновлюємо інформацію, щоб клієнти знали, які категорію актуальні і який процент бонусу вони отримають.

Команда

Микола Вачевський

Микола Вачевський — фінансист, автор статей та клієнт Монобанку. Матеріали підготовлені за рахунок власного досвіду, оскільки автор живе в Україні та користується послугами банку — має чорну, білу та валютну картку. Наприклад, він купує товари в магазинах-партнерах, отримує кешбек і оплачує комуналку.

Сергій Лаврищев

Сергій Лаврищев – технічний спеціаліст, веб-програміст. Зробив сайт на системі управління WordPress та оптимізував його, щоб користувачам було зручно шукати потрібну інформацію. Також Сергій встановив різні плагіни, наприклад, щоб сайт швидко завантажувався та коректно показувався на мобільних пристроях.

 
Анастасія Черевко

Анастасія Черевко – редактура та коректура текстів, переклад російською мовою. Анастасія робить тексти грамотними і зрозумілими. Наприклад, вона видаляє «воду» зі статей та залишає лише важливу інформацію.

 

Валентина Тищенко

Валентина Тищенко – контент-менеджер, публікує матеріали на сайті, оброблює картинки у графічному редакторі.

.

.

Мова сайту

Ми пишемо українською і робимо вклад у розвиток україномовного інтернету. Добре, що є користувачі, які вводять пошукові запити рідною мовою і читають матеріал.

Але близько 75% відвідувачів шукають російськомовний контент, тому для зручності ми перевели інформацію, щоб можна було вибрати зрозумілу версію сайту.

Подальші плани

Ми будемо оновлювати матеріали проекту, наприклад якщо банк змінить комісії, запропонує платіжні рахунки або добавить нові розділи в додатку.

А ще ми хочемо додати сторінки з адресами і телефонами точок видачі карт в різних містах України, наприклад Києві, Одесі або Львові. Це допоможе користувачам швидко знайти найближче відділення і забрати картку.

Аудиторія

 • 62% чоловіки і 38% жінки.
 • 36% — IT-фахівці, ФОПи, менеджери.
 • 75% користувачів заходять на сайт з України, а 25% з інших країн.
 • Середній вік — 25-34 роки.

Важливі положення

 1. Ми не є фінансовою організацією, не видаємо кредити або займи і не примножуємо кошти.
 2. Ми не проводимо персональних консультацій що до того, який банк краще обрати або яку картку відкрити. Ми лише надаємо інформацію.
 3. Якщо виникли питання по роботі банку, то пишіть їх працівнику служби підтримки Моно.
 4. Перш ніж прийняти важливе рішення, яке може вплинути на  ваш бюджет, зверніться будь-ласка до консультанта або адвоката з фінансових питань.

Історія сайту

 • 30.11.2021 — створення проекту і публікація перший статей.
 • 23. 04.2022 — переведення сайту на українську мову.
 • 16.07.2022 — розробка адаптивної мобільної версії.
 • 09.09.2022 — поява перших 100 відвідувачів.
 • 25.02.2023 — трафік збільшився до 2000 осіб.
 • 15.10.2023 — трафік збільшився до 35000 відвідувачів.
 • 13.12.2023 — трафік збільшився до 60 000 осіб.
 • 02.02.2024 — відвідуваність сайту становить 101 000 осіб на місяць.
На сайт заходить щомісяця 101 000 унікальних осіб, а це приблизно 3300 на добу

Якщо у вас є додаткові питання щодо роботи сайту або пропозиції, як покращити наш проект, пишіть на електронну пошту support(собака)mobanking.com.ua